aristo_0064_OK
zdjecie_fotografia_profesjonalna_studio_fotograficzne_aranzacja_wnetrz_lightmotywplus_017

Nasza Aktywność – Twój sukces

Ambitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i przebojowi, znający się na rzeczy młodzi ludzie. Taki jest nasz zespół! Razem tworzymy szczególną symbiozę profesjonalizmu oraz młodzieńczej ciekawości i odwagi. My nie unikamy trudnych wyzwań – my ich szukamy, by dać ujście wiedzy, doświadczeniu i energii dla osiągnięcia Twojego sukcesu. Efektywna i dobra współpraca są naszymi priorytetami.

doświadczenie bierze się z wiedzy i praktyki

O nas w 3 zdaniach

czym się zajmujemy

Profesjonalna fotografia produktowa i wizualizacje 3D to główne efekty naszej pracy. Opracowujemy i proponujemy również atrakcyjne formy ich prezentacji, łącznie z merytorycznym opisem. Wizerunek produktów naszych Klientów kreujemy z tym samym pozytywnym skutkiem zarówno w sieci, jak i w tradycyjnych materiałach drukowanych. Mamy za sobą setki zrealizowanych zleceń na produkcję materiałów typu katalogi, informatory, gazetki, broszury, ulotki, jak też różnorodnych form reklamy zewnętrznej.

dla kogo pracujemy

Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Mamy doświadczenie w pracy zarówno dla niewielkich firm rodzinnych, jak też ogólnopolskich i światowych korporacji. Specjalizujemy się w branżach meblowej oraz wyposażenia wnętrz domowych i publicznych. Z naszych usług korzystali już najwięksi producenci i dystrybutorzy oraz firmy wschodzące, ale o wielkich aspiracjach i oczekiwaniach.

co posiadamy

Nie tylko wiedza i doświadczenie są naszymi atutami. Dysponujemy profesjonalnym, nowocześnie wyposażonym studiem fotograficznym. Obszerne atelier posiada trzy plany do fotografowania aranżacji wnętrz oraz niezależne stanowisko do realizowania sesji kulinarnych oraz modowych.  Wyposażone jest w urządzenia z najwyższej półki, poczynając od osprzętu oświetleniowego, poprzez markowe aparaty fotograficzne o wysokich parametrach jakościowych, poprzez zintegrowany system kalibracji kolorystycznej, kończąc na efektownych, niepowtarzalnych dodatkach aranżacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko pierwszorzędny, ale i dostępny „od ręki” efekt końcowy w postaci fachowych zdjęć.

Zespół

Tworzymy zgraną kilkunastoosobową grupę o wysokich aspiracjach zawodowych. Praca jest dla nas wyzwaniem i bodźcem do szukania nowych, niebanalnych pomysłów oraz rozwiązań. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz ciągłość i stabilizację. Współpracę z klientem opieramy na  indywidualizacji procesów komunikacji i kooperacji, tworząc mocne podstawy do budowania więzi zawodowych  na długie lata. Każde zlecenie to dla nas oddzielna karta działalności.